HomeAkcesoria

Złapałeś gumę? Pompka Xiaomi może ci pomóc!

Złapałeś gumę? Pompka Xiaomi może ci pomóc!

Bezprzewodowa pompka elektryczna marki Xiaomi, to małe kompaktowe urządzenie, które pozwoli w kilka minut napompować i dopompować wasze koła w motocyklu.

Pompka Xiaomi charakteryzuje się niewielkim rozmiarem i bardzo dużą wydajnością. Jest to jedno z tych urządzeń, które warto mieć ze sobą, zarówno na offie za miastem, jak i na dalekiej wyprawie. 

Doskonale sprawdzi się wśród miłośników offu. Jazda w terenie wymaga częstego regulowania ciśnienia w kołach w zależności od nawierzchni, jaką się poruszamy. Dzięki pompce nie tylko mamy możliwość dopompowania koła, ale również sprawdzenia ciśnienia, gdyż urządzenie wyposażone jest w manometr.

Pompka posiada kilka trybów pracy.

Uniwersalny, rower, motocykl, samochód i piłka. Wszystkie tryby pompują ciśnienie w jednostkach PSI lub BAR. Na środku promki znajduje się kółko, którym sterujemy pompką. Tutaj możemy wybrać tryb pracy, ustawić żądane ciśnienie i włączyć lampkę i rozpocząć pompowanie.

Ładowanie pompki odbywa się za pomocą kabla USB-C. Podłączyć możemy go do zwykłej ładowarki do telefonu lub do gniazda zapalniczki w motocyklu. Minusem tego urządzenia jest to, że nie da się pompować, gdy urządzenie podpięte jest do ładowania. Przed ruszeniem w trasę trzeba pamiętać, żeby urządzenie mieć zawsze podładowane.

Test

Jeżeli jesteś ciekawy, jak wypadła pompka w teście, koniecznie oglądnij film.
Co sprawdziliśmy? Ile pompowań kół motocyklowych zrobimy na jednym ładowaniu i ile czasu trzeba poświęcić, aby ją w pełni naładować.

Zobacz też — Zjednoczone Królestwo Piachu, czyli Maroko motocyklem.

Jeżeli doceniasz to, co robimy, to:

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

WORDPRESS: 0