REDAKCJA

Poznaj bliżej nasz zespół:

Janusz Buśko

Miłośnik lekkich motocykli terenowych. Zapalony filmowiec i montażysta filmów z 2 kołami w roli głównej. Prywatnie muzyk i wokalista. Prowadzi kanał Janusz Lekkiego Terenu. To nasz spec od filmowania motovlogów, ustawień kamer, bitrate’ów i innych rzeczy, o których nie mamy pojęcia. Nikt tak naprawdę nie wie, czy łatwiej go spotkać na motocyklu eksplorującego nieskończone lasy północy, czy z kamerą i mikrofonem w ręce, wydającego polecenia kolegom gdzie mają stanąć, a którędy przejechać. W garażowej miłości jest od lat wierny niebieskim i dosiada Yamahę WR250R oraz od niedawna Tenere 700.

Marcin Suchoń

Na motocyklu do tej pory odwiedził kilkadziesiąt państw. Zakochany w Afryce, wielki miłośnik podróży, która pociąga za sobą przygodę. Jego wyprawy to nie tylko nabijanie kilometrów, główny nacisk kładzie na poznawanie ludzi, kultury i obyczajów miejsc, które odwiedza. Miłość do ADV zaczęła się od Hondy Transalp XL650V, następnie wjechała Yamaha XT660Z Tenere, a od niedawna kontynuuje swoje przygody na Tenere 700. Prowadzi bloga przygodowego Motocyklem.net, na którym znajdziecie sporo tekstów i filmów o tematyce podróżniczej, ale nie tylko.

Rafał Kopp

Nasz ekspert od akcesoriów motocyklowych. Kaski i odzież motocyklowa nie mają przed nim tajemnic. Swoje doświadczenie zdobywał w krakowskim sklepie z moto akcesoriami, z którym związany jest od ponad 10 lat. Na motocykl ubrał już tysiące motocyklistek i motocyklistów. Bezpieczna jazda na motocyklu to dla niego zawsze priorytet. Świat ADV odkrywa na KTM790 ADVR i Hondzie CRF300L. Prowadzi kanał na YouTube Na Motocyklu, gdzie porusza tematy związane z akcesoriami motocyklowymi i motocyklową pasją.

Tomek Józwowicz

Miłośnik social media, społecznik oraz specjalista od life style’u motocyklowego 😉 Jeżeli się w coś angażuje to tylko na maksa! To jemu zawdzięczamy, jak działa i wygląda portal. Na kilka ładnych lat porzucił dwa kółka, aby powrócić z misją promowania motocyklizmu. Moto podróżnik, który dzieli się swoimi wrażeniami z każdego dnia trasy, aby przybliżyć ludziom piękno podróżowania. Bezdroża przemierza na Hondach CRF1100 lub NX650. Twórca podcastu „MotoCykl”. Podobno żona wygania go na motocykl, ale nikt normalny mu w to nie wierzy.