HomeADV Life Style

A może spróbujesz HardADV?

A może spróbujesz HardADV?

Założenie generalnie jest proste. Motocykle adventure wykorzystujemy do podróżowania w zróżnicowanym terenie, ale w ciężki offroad zabieramy lekkie motocykle enduro. Są jednak motocykliści, którzy uważają zupełnie inaczej. Scenariusze filmów marketingowych Ktma, czy Yamahy próbują wcielać w życie.

Po co to robią? Pewnie trzeba byłoby zapytać o to Kadafiego lub Enduraka666 – przedstawicieli motocyklowego nurtu, który ma obecnie swoją nazwę — HardADV. Wydaje mi się, że motywacją w HardADV jest ogromna adrenalina, wyznaczanie swoich granic, podnoszenie umiejętności i sprawdzenie możliwości motocykla. Ceną jest duże ryzyko, które biorą na siebie, a nagrodą satysfakcja i rozpoznawalność, która przynosi z kolei dodatkowe bonusy. Niewątpliwie trzeba mieć duże umiejętności, ale chyba też trzeba być trochę szalonym, by robić to, co wyprawiają osobistości HardADV.

HardADV to ogromna społeczność ludzi z wyjątkową pasją.

Większość z nas śledzi poczynania Polaków Kadafiego, Enduraka666 – widać to po liczbie wyświetleń i komentarzy pod ich filmami w mediach społecznościowych. Każdy ma swój styl, różne umiejętności i doświadczenie. Patrzymy z podziwem przez ekran telefonu na ich spektakularne wyczyny ciężkimi motocyklami ADV. Panowie stoją na czele miłośników wykorzystywania ciężkich ADV do nazwijmy to, wyższych celów. Za nimi stoi ogromna grupa ludzi, którzy rozumieją, o co chodzi w hardadv. Panowie stali się inspiracją dla wielu motocyklistów. Pewnie poniekąd stali się przyczyną wielu kontuzji, złamań i napraw motocykli. Udało im się stworzyć ogromną społeczność ludzi, których łączy pasja motocyklowa w wyjątkowo ciężkim i brudnym wydaniu. Pokazywanie w sieci ryzykownych poczynań pozwoliło uzyskać rozpoznawalność w motocyklowym świecie. Znani są w tym momencie już chyba na każdym kontynencie za sprawą Instagrama i Facebooka.

hardadv

Liga niezwykłych dżentelmenów HardADV.

Świat jest mały, świat HardADV również. Zdecydowanie warto przyglądnąć się poczynaniom Chrisa Bircha, Grega Gordinne, Kadafiego, Enduraka666 – listę można oczywiście rozszerzyć.
Panowie chyba znają się i współpracują. Mają przecież ten sam sposób patrzenia na motocykle, więc nie powinno to dziwić. Dzięki temu w Polsce zaczyna się robić interesująco w temacie wydarzeń motocyklowych w nurcie HardADV.

Wydarzenia HardADV w Polsce

Na spotkaniach, szkoleniach, treningach możecie spotkać się ze wspomnianymi osobami. Na własne oczy zobaczyć ich w akcji, porozmawiać i pod ich skrzydłami rozwijać swoje umiejętności — a później oczywiście pochwalić się kumplom, gdzie byliście i kogo spotkaliście. Planowane wydarzenia w tym roku, na które zdecydowanie warto zwrócić uwagę to:

ADV TRAINING CAMP z GORDINNE GREG

16 maja – 21 maja 2023

Trening z Gregiem Gordinne przy wsparciu Enduraka666 i Kadafiego. Wydarzenie jest planowane na maj, ale nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia uruchomienia zapisów na RaceDuck.
Wydarzenie Facebook

Boże Ciało z Hard Adventure

7 czerwca – 11 czerwca 2023

To będzie prawdziwa kilkudniowa uczta dla miłośników hardadv. Szkolenia, treningi, wymagająca jazda w terenie, konkursy, wieczorne integracje. Najważniejsza impreza tego typu w Polsce.
Wydarzenie Facebook

CHRIS BIRCH – SAY NO TO SLOW

10 czerwca – 11 czerwca 2023

Były plotki, ale wielu nie wierzyło, że taka postać może pojawić się w Polsce. Na stronie Kadafiego i na socjalach pana Bircha jest potwierdzenie. Szkolenie z Chrisem znane jako SAY NO TO SLOW odbędzie się podczas wydarzenia HARDADV. Liczba miejsc mocno ograniczona, więc spieszcie się z zapisami.
Wydarzenie Facebook

jeżeli doceniasz to, co robimy:

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

WORDPRESS: 0