HomeMotocykle

Offroadowy Triumph coraz bliżej.

Offroadowy Triumph coraz bliżej.

Triumph doskonale wie jak robić dobry marketing. Jak budować napięcie i grać na emocjach. Zapowiedział atak na świat offroadowy wzbudzając ogromne zainteresowanie. A teraz zaczyna zdradzać etapami szczegóły nowego projektu. Na oficjalnym kanale YouTube Triumpha pojawiła się seria filmów. Ujawniane są elementy nowej konstrukcji, którą Triumph będzie rywalizował na torach motocrossowych świata. Finalnie taką maszynę zobaczymy zapewne również w sprzedaży.

Rama i silnik nowego Triumpha.

W epizodzie pierwszym została zaprezentowana aluminiowa rama, na której zostanie osadzona cała konstrukcja. Zaprojektowana od podstaw, oparta na wiedzy i doświadczeniu całej ekipy Triumph Racing. Inżynierów, zawodników i menadżerów: Bobby Hewitt, Dave Arnold, Ivan Tedesco, Stephen ‘Scuba’ Westfall and Vincent Bereni. W drugim epizodzie zaprezentowano nowy silnik, który będzie napędzał nowy motocykl Triumpha. Wielu szczegółów niestety nie podano. Filmy mają bardzo ogólny charakter. Poruszano w nich założenia całego teamu przy projektowaniu i obietnice odnośnie lekkiej i trwałej ramy oraz uniwersalnych osiągów silnika – dobrego dla przeciętnych motocyklistów i zawodników. Brzmi to wszystko rewelacyjnie, a nastawienie ekipy jest obiecujące. Wkrótce przekonamy się jak będzie. Jeszcze w tym roku wszystko powinno być jasne.

Tak wygląda nowy Triumph.

W sieci pojawił się właśnie trzeci epizod serii „Od wizji do rzeczywistości”, w którym możemy zobaczyć w całej okazałości nowy motocykl offroadowy Triumpha. Ricky Carmichael prezentuje możliwości nowej maszyny ze stajni Triumpha. Czy Triumph tym modelem zaczyna walkę z dominacją KTMa w świecie offroadowym? Na pewno będzie próbował rywalizować z najlepszymi maszynami z tego segmentu. Mnie cieszy fakt, że nowy silnik Triumph wykorzystać może w innych konstrukcjach. Więc może patrzymy właśnie na kolejny krok w stronę małego przygodowego Triumpha, a może motocykla z prawdziwym lekkim zacięciem Rally. Czekamy na szczegóły techniczne!

Jeżeli doceniasz to, co robimy, to:

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

WORDPRESS: 0