HomePodróże

A co tam u Nataszy Caban?

A co tam u Nataszy Caban?

Objęliśmy patronatem podróż dookoła świata Nataszy Caban, wiedząc, że zainteresowanie jej podróżą będzie olbrzymie, a my jako najmniejszy patron tego typu nie możemy żądać relacji na bieżąco. Stąd też ze spokojem czekaliśmy na przesłane jakiś czasu temu pytania. Pytania, jakie nurtowały mnie, ale i kolegów z ADVportal podczas naszych regularnych spotkań. Trochę poczekaliśmy, ale udało się zdobyć odpowiedzi w nietypowej formie, bo wideo.

Na początek pozdrowienia prosta z lodowca dla czytelników ADVportal !

Początki podróży Nataszy Caban

Już w czerwcu, najpierw motocykl, a potem sama Natasza ruszyli w podróż do USA, a dokładniej do Chicago. Jak wyglądały pierwsze dni? Odbiór motocykla?

Sprzęt Nataszy Caban

Od początku Natasza sygnalizowała, że dużym wyzwaniem będzie dla niej nagrywanie, zgrywanie czy publikowanie materiału. Ze swojej strony, jako ADVportal wspieraliśmy ją w tej kwestii, przeprowadzając szybkie szkolenia z obsługi programów czy dzieląc się radami w obsłudze.

O namiocie i całym biwakowym sprzęcie mówiła, że to wyzwanie.

Jeszcze inną kwestią był sam motocykla. W końcu jego odbiór nastąpił dość późno i zbyt wielu kilometrów Natasza nie spędziła z Tenerką. Jak sytuacja wygląda dzisiaj? Jakie problemy się pojawiły czy pojawiają? A może Yamaha nie jest ani przez moment problemem tej podróży?

Zaskoczenia w Ameryce, aktualna lokalizacja i dalsze plany Nataszy Caban

Należy pamiętać, że Ameryka Północna to przede wszystkim Stany. Regiony, w których panują różne przepisy drogowe czy nieco różniące się znaki. USA to również piękne regiony atrakcyjne podróżniczo — robiące ogromne wrażenie na przebywających tam osobach. Jak Natasza czuje się w zderzeniu z tymi wszystkimi elementami? Co ją zaskoczyło? Na co powinniśmy zwrócić uwagę, wybierając się tam?

Obecnie (choć pewnie już nie) Natasza jest na Alasce, ale plany są duże i długofalowe. Co w najbliższym czasie będzie można zobaczyć u Nataszy Caban w relacjach?

Samotność podczas podróży motocyklowej

Od zawsze powtarzam, że kiedy podróżujesz na motocyklu samotnie, to nigdy nie jesteś sam. Samotny motocyklista wzbudza zazwyczaj dobre reakcji ludzi, a drugi samotny motocyklista z chęcią porozmawia. Jest to dziwna forma samotność. Jestem przekonany, że to właśnie Natasza dopiero wie, co to znaczy samotność, bo przecież już opłynęła świat jachtem. Jak się zatem czuje na motocyklu i jakie zdanie ma na ten temat?

Jak środowisko motocyklowe może pomóc?

Jak wiecie z naszych zapowiedzi, ale też z relacji Nataszy, podczas swojej podróży oferuje one swoim obserwatorom wygranie wielu wartościowych rzeczy. Wpłacając na jedną z wybranych fundacji, możecie wziąć w tym udział. Jakie akcje obecnie są prowadzone?

Gdzie jeszcze możemy pomóc? Na pewno pomóc bezwzględna jest przy obróbce wideo. Ten element spędza sen z oczu podróżniczce, choć może niedługo będzie łatwiej. Nie bez znaczenia jest też topniejące środki — tu zapraszamy firmy do wsparcia Nataszy.

W tym miejscu dziękuję i mam nadzieję, że uda się redakcji ADVportal przygotować kolejny materiał na temat podróży Nataszy w nieco krótszym czasie 😉

Kilka ujęć z podróży Nataszy Caban

Nataszę cały czas możecie obserwować na jej kanałach social media oraz poczytać blog:

Komentarze

WORDPRESS: 0